512
دسته بندی نتایج
مشاهده همه دسته بندی ها
 • جشنواره نوروزی بوش

  جشنواره نوروزی بوشجشنواره بوش1  جشنواره فروش نوروزی بوش از تاریخ  1395/11/13 آغاز و به شرح زیر برگزار خواهد شد.

  لطفاً جهت بهره مندی از مزایای فروش نوروزی موارد ذیل را با دقت مطالعه فرمائید.

  شرح
      

  تاریخ شروع
      

  تاریخ اتمام

  مهلت خرید و ارائه کارت هدیه
      

  چهارشنبه 13 بهمن 1395
      

  سه شنبه 1 فروردین1396

  مهلت نصب محصولات خریداری شده در جشنوارهجشنواره بوش
      

  چهارشنبه 13 بهمن 1395
      

  شنبه 26 فروردین 1396

  مهلت استفاده از کارت های هدیه
      

  چهارشنبه 13 بهمن 1395
      

  یکشنبه 10 اردیبهشت 1396

  مهلت ارسال کارت هدیه به همراه فاکتور به شرکت کاسپین
      

  چهارشنبه 13 بهمن 1395
      

  شنبه 16 اردیبهشت 1396

   

      شرط بهره مندی از کارت هدیه:

  با خرید محصولات لباسشویی، ظرفشویی، جاروبرقی و اتو کارت هدیه ای به مصرف کننده نهایی تعلق می گیرد که می تواند در خرید بعدی به میزان 20 درصد خرید فعلی از تخفیف کلیه محصولات بوش برخوردار گردد.

  در کارت های هدیه درج موارد ذیل الزامی است؛

      نام و نام خانوادگی خریدار
      تلفن خریدار
      آدرس خریدار
       تاریخ خرید
      لیست کالاهای خریداری شده
      جمع کل خرید با توجه به قیمت مصرف کننده
      ارزش کارت هدیه
       نام فروشنده
      مهر و امضاء فروشگاه
       مهر و امضاء نصاب

      شرایط اجرای جشنواره:

  مصرف کننده نهایی با خرید از کالاهای جشنواره، مشمول دریافت کارت هدیه برای خرید از کلیه محصولات IR بوش می گردد.

      برای کالاهایی که با کارت هدیه خریداری می گردد، کارت هدیه مجدد در نظر گرفته نمی شود
      پرداخت مبلغ هدیه بصورت نقد ممنوع می باشد و مصرف کننده می تواند با مراجعه مجدد به فروشگاه، کالای مورد نظر خود را خریداری و ما به التفاوت آن را پرداخت نماید.


      چنانچه مبلغ کالا از مبلغ هدیه کمتر باشد، مابقی مبلغ هدیه سوخت شده و قابل پرداخت بصورت نقدی نمی باشد.


      تکمیل اطلاعات کارت هدیه بصورت کامل و مهر و امضاء آن توسط فروشگاه الزامی است. در غیر اینصورت کارت هدیه نامعتبر خواهد بود.
      در صورتیکه خرید مصرف کننده نهایی شامل لباسشویی یا ظرفشویی باشد، نیاز است کارت هدیه علاوه بر مهر و امضاء فروشگاه، توسط نماینده مجاز خدمات پس از فروش مهر و امضاء گردد. در غیر اینصورت کارت هدیه فاقد اعتبار خواهد بود.


      مهلت نصب کالاهای لباسشویی و ظرفشویی طبق جدول بالا تا تاریخ  1396/01/26 می باشد، چنانچه مصرف کننده تا این تاریخ اقدام به نصب ننماید و کارت هدیه ممهور به مهر و امضاء نماینده مجاز خدمات پس از فروش نگردد، از مزایای طرح بهره مند نخواهد شد.


      در صورتیکه خرید مصرف کننده نهایی شامل جارو برقی یا اتو باشد، پس از مهر و امضاء کارت هدیه توسط فروشگاه، خریدار موظف است با مرکز خدمات تماس گرفته و نسبت به اخذ کد اشتراک اقدام نماید.


      مهلت استفاده از کارت هدیه طبق جدول بالا تا تاریخ 1396/02/10 می باشد.


      فروشگاه موظف است طبق جدول بالا، تا تاریخ 1396/02/16 نسبت به ارائه کارت هدیه، کپی فاکتورخرید و کپی کارت ضمانت برای محصولات جشنواره و ارائه شماره سریال و کپی کارت ضمانت محصولات خریداری شده با کارت هدیه اقدام نماید. بدیهی است به ارسال کارت های هدیه و مستندات آن پس از این تاریخ ترتیب اثر داده نخواهد شد.

   

  الوبوش تیم
   


 • جشنواره عید تا عید

   

   

   

  برای اطلاعات بیشتر با شماره 476201 تماس حاصل فرمایید.

  این جشنواره به پایان رسیده است.

   

   

 • برنده شوید

  در جشنواره برنده شوید شما با خرید هر کدام از ماشین ظرفشویی های داخل مجموعه الو بوش بدون

  قرعه کشی برنده یکدستگاه اتوی مو بوش می شوید.

  در این جشنواره شما با خرید ماشین ظرفشویی بوش موقع تحویل گرفتن کالای خود درب منزل 

  اتوی موی نفیس بوش به صورت هدیه از راننده تحویل می گیرید.

   

   

  جشنواره برنده شوید  این جشنواره به پایان رسیده است.

   

   

 • 1
آخرین مطالب
اصطلاحات ماشین لباسشویی بوش اصطلاحات ماشین لباسشویی بوش

 

icon-VARIOSOFT DRUM SYSTEMطراحی منحصربفرد دیگ لباسشویی‌های بوش باعث می‌شود تا علاوه بر نتیجه شستشویی عالی از الیاف البسه نیز محافظت بعمل آید. وجود روزنه‌های نامتقارن باعث بارش باران مانند آب در دیگ شده و نتیجه عالی را در شستشوی البسه با حجم زیاد ممکن می‌سازد. این عملکرد باعث توزیع بهینه آب در دیگ شده و زمان خیس خوردن البسه را کاهش می‌دهد.

 

icon-AQUA STOPتمام لباسشویی‌های بوش با تأکید دوچندان به امنیت دستگاه ساخته شده‌اند. به عنوان نمونه می‌توان به لوله‌ها و اتصالاتی با قدرت تحمل فشار زیاد آب و سیستم قفل الکترونیکی دستگاه اشاره کرد. Aqua Stop قطعه‌ای است که اگر در هر نقطه‌ای از مسیر عبور آب نشتی ایجاد شود بلافاصله آب را قطع می‌کند.

 

icon-HANDWASH WOOLبرنامه‌ای کاملاً منحصربفرد که در دور موتور 27 rpm (دور معمول 50 rpm است) طراحی شده و شستشویی نرم را ارائه می‌دهد تا اطمینان حاصل شود به بافت و تار و پود البسه پشمی کوچک ترین صدمه‌ای وارد نمی‌شود.

 

icon-FAST POTION SPEED PERFECTبسته به برنامه انتخابی و با کمک گرفتن از این ویژگی جدید قادر خواهید بود تا زمان شستشو را تا سقف 60% کاهش دهید. تمام برنامه‌ها به جز شستشوی 15 دقیقه‌ای قابل ترکیب با این برنامه می‌باشند. به عنوان مثال، شستشوی 5 کیلوگرم البسه فقط در برنامه 60 دقیقه‌ای امکان‌پذیر است در حالیکه با کمک این برنامه و بدون پایین آمدن کیفیت شستشو، شستشوی 5 کیلوگرم در کمتر از 30 دقیقه انجام خواهد شد.

 

آیا می‌دانید که در ماشین‌های لباسشویی معمولی از هر 10 با استفاده از مواد شوینده و یا نرم کننده، 9 بار میزان مواد شوینده و یا نرم کننده بدرستی محاسبه نشده‌ است. که همین امر سالیانه موجب اتلاف حجم قابل ملاحظه‌ای از آب و یا ماده شوینده و نرم کننده می‌شود. با استفاده از این سیستم منحصربفرد و هوشمند سالیانه به میزان 11 لیتر مایع در مصرف مواد شوینده و حجمی معادل 58 وان حمام پر آب صرفه جویی نمایید. به این ترتیب با استفاده از تکنولوژی منحصربفرد I-DOS و با پر کردن مخزن مایع شوینده، دستگاه شما به طور هوشمند میزان مورد نیاز ماده شوینده و یا نرم کننده را اندازه‌گیری می‌نماید. با استفاده از این ویژگی حدودا تا 20 شستشوی بعدی نیازی به افزودن شوینده نخواهد بود.

 

برنامه‌ای ویژه شستشوی البسه ورزشی پیشرفته‌ایست که الیاف آن توسط تکنولوژی میکروفیبر ساخته شده‌اند مانند لباس ژیمناستیک، دوچرخه‌سواری و یا پیاده‌روی.

 

به کمک این ویژگی حداکثر استفاده ممکن از آب ورودی به دستگاه بعمل آمده و بهترین نتیجه آبکشی حاصل خواهد شد.

 

برنامه‌ای ویژه برای محافظت از الیاف البسه ظریف مانند البسه ابریشمی و لباس‌های زیر که به لطف دور موتوری آرام در مرحله آبکشی (rpm 600) مانع از ایجاد هرگونه صدمه در بافت اینگونه الیاف خواهد شد.

 

شستشوی سریعی که امکان شستشوی البسه رنگی را با هم ممکن ساخته و ایده اصلی آن شستشوی لباس‌های فرم و روزانه می‌باشد.

 

شستشوی قوی 60 دقیقه‌ای مناسب حجم متوسطی از البسه (تا سقف 5 کیلوگرم) بوده و یک شستشوی درجه یک را طی مدت 60 دقیقه برایتان مقدور می‌سازد.

 

این برنامه با بالا بردن دما و افزایش طول دوره آبکشی، میزان مواد آلرژی‌زا در البسه را به حداقل میزان ممکن می‌رساند و مناسب افرادی‌است که پوست حساس و آلرژیک دارند.

 

 icon-SUPER QUICK 15برنامه‌ای کوتاه برای حدود 2 کیلوگرم البسه که معادل 10 تیشرت یا پیراهن بوده و به کمک دو مرحله آبکشی و دور موتوری مناسب یکی از کوتاه‌ترین برنامه‌های موجود در بازار را ارائه می‌کند.

 

این عملکرد کارآمد مناسب شستشوی حجم کمی از البسه بدون استفاده از موادشوینده بوده و برای البسه‌ای با میزان کثیفی پایین، مانند بوی نامطبوع سیگار مورد استفاده قرار می‌گیرد. مدت زمان آن فقط 20 دقیقه بوده و به این ترتیب در مصرف انرژی نیز صرفه‌جویی می‌کند.

 

این برنامه ویژه البسه بسیار کثیف بوده و قبل از آغاز دوره اصلی شستشو برخی کثیفی‌های بزرگ را از البسه جدا می‌کند.

 

در لباسشویی‌های بوش البسه به آرامی و کاملاً سنجیده شسته می‌شوند بنابراین هیچگونه صدمه‌ای به الیاف البسه وارد نشده، تار و پود آن به هم نخواهد پیچید و در نتیجه اتوکشی آنها بسیار آسان خواهد بود.

 

در بوش ما به اهمیت مصرف انرژی و حفاظت از محیط‌زیست و منابع طبیعی واقفیم. ما آنقدر به مصرف پایین و کیفیت بالای محصولات خود اطمینان داریم که نه تنها تمام لباسشویی‌هایمان دارای رتبه A در مصرف بوده بلکه بیشتر آنها 20 تا 50 درصد مصرف کمتری نسبت به سطح A برچسب انرژی زا دارا می‌باشند.

 

 

icon-VARIO PERFECTاین ویژگی با عملکرد بر روی اکثر برنامه‌های لباسشویی امکانات جدیدی را در اختیارتان خواهد گذاشت و از 2 حالت تشکیل شده است. حالت eco perfect که اضافه کردن آن به برنامه‌های موجود باعث صرفه جویی قابل ملاحظه ای در مصرف انرژی (آب و برق) خواهد شد. در مدل های 8 کیلویی حتی با استفاده از تمام ظرفیت دستگاه و پرکردن آن همچنان به میزان 30 % نسبت به برچسب A صرفه‌جویی بیشتری انجام خواهد گرفت. با استفاده از حالت speed perfect و ترکیب آن با برنامه‌ها، شما می‌توانید زمان شستشو را تا سقف 60 % کاهش دهید. در ضمن ecoperfect با تمام برنامه ها به جز شستشوی 15 دقیقه‌ای و شستشوی البسه پشمی قابل ترکیب می‌باشد.

 

 icon-TIME DELAYاین برنامه این امکان را به شما می‌دهد تا زمان شروع شستشو را بین 1 تا 24 ساعت تنظیم نمایید. بنابراین زمانی که به منزل می‌رسید لباس هایتان نیز شسته شده یا اینکه می‌توانید از نرخ ارزانتر برق در نیمه‌های شب بهره‌مند شوید.

 

icon-SUPER ENERGY-EFFICIENCY with ECOSILENCE DRIVETMطراحی ویژه دیواره‌های جانبی به همراه موتور جدید BLDC باعث سکوت و ثبات بی‌رقیبی در لباسشویی‌های بوش شده است

 

سیستمضدلکهبه راحتی16 تا ازسخت‌ترین لکه‌ها اعمازشکلات، چمن و نوشیدنی را حذف می کند.قبل ازشروعبرنامه،ماشینلباسشوییبه طور خودکاردما،میزان چرخش و میزانخیس خوردن لباس‌ها را تنظیم می‌کند.

 

فناوری ActiveWater  شامل سه قسمت است: سنسور کنترل شده, تنظیم مداوم و خودکار بارگیری و سیستم بهینه سازی آب دیگ باهم. برای جلوگیری از هدر رفتن آب، سنسور مصرف دقیق آب را برای شستشو با توجه به نوع پارچه تنظیم می‌کند. رختشویی با سیستم خیس خوردن سریع تر است. به لطف VarioSoft یا Vario دیگ و سوراخ‌های قطره ای شکل آن آب را به طور مساوی و سریعتر در بین لباسها توزیع می‌کنند. این سیستم در ماشین لباسشویی سهم قابل توجهی در مدیریت کارآمد آب در شستشو دارد.

 

موتورهای EcoSilenceDrive توسط شرکت بوش توسعه داده شده‌اند که بسیار قدرتمند و بادوام هستند. این امتیاز با انرژی موثر، سرعت و مصرف انرژی پایین آنها بدست آمده است. این موتورهای 30% موثرتر از موتورهای معمولی ماشین‌های لباسشویی قرار می‌گیرند.

selfcleaningcondenser_a01تعمیر و نگهداری رایگان کندانسور با سیستم خودکارتمیز کردن آن به راحتی امکان پذیر شده است. به لطف این سیستم خودکار کندانسور تاچهارباردر طیفرآیندخشک کردن خود را تمیز می‌کند.

 

باتشکر الو بوش

لوازم جانبی بوش لوازم جانبی بوش

 

همانطور که مستحضر هستید جاروبرقی های بوش دارای پاکت های یکبار مصرف هستند؛در واقع وجه تمایز یک جاروبرقی

خوب داشتن پاکت یکبار مصرف است.

 

 

 

مزایای پاکت های یکبار مصرف نسبت به پاکت های دایمی شامل :

 

 • فاسد نشدن مواد غذایی در مخزن جاروبرقی
 • عدم انتشار گرد و خاک بداخل موتور جاروبرقی
 • بهداشتی بودن و عدم انتشار آلودگی به محیط
 • بالابردن 100درصد عمر جاروبرقی بوش
 • 100%مورد تایید بهداشت آلمان

 

خرید پاکت جاروبرقی بوش

 

شما می توانید در قسمت  لوازم جانبی محصولات بوش :

 

 

 

 

 

 

 

 

 •  نیز در قسمت لوازم جانبی بوش موجود می باشد.

 

 • قرص ها کاملا اوریجینال بوده و مستقیم از آلمان به داخل کشور وارد می گردد.

 

 

خرید قرص جرمگیر اسپرسو ساز های بوش