16512

DYSON

محصولات دایسون در سایت الوبوش با قیمت تضمینی موجود می باشد.

در حال حاضر این شرکت محصولات خود را به 70 کشور دنیا عرضه میکند

و دفتر مرکزی آن نیز در سنگاپور قرار دارد.

محصولات و لوازم خانگی دایسون
دایسون در زمینه تولید محصولات هوشمند نظیر جارو های رباتیک و شارژی ، سشوار ، اتو و حالت دهنده یا ایر رپ مو فعالیت میکند و همواره محصولات باکیفیت خود را در این دسته بندی ها به مخاطبان خود ارائه کرده است.

جارو های دایسون
جارو های دایسون شامل جارو های شارژی و رباتیک میباشند که اخیرا جزو پرچمداران این دسته محسوب میشوند و مهمترین دلیل آن هم تولیدات با کیفیت محصولات برقی این برند میباشد.

جارو های دایسون در انواع مختلفی عرضه میشوند که از جمله آنها میتوان به موارد زیر اشاره کر:

جارو شارژی
جارو رباتیک
سشوار و حالت دهنده دایسون
سشوار ها و حالت دهنده های دایسون یا به عبارتی ایر رپ های آن نمونه ای دیگر از محصولات هوشمند و پرچمدار دایسون میباشد که توانسته در مدت زمان کمی طرفداران مخصوص خود را جمع آوری کند.

جایزه بین المللی جیمز دایسون
جایزه بین المللی جیمز دایسون توسط بنیاد خیریه جیمز دایسون که یک موسسه بین المللی است اهدا میشود و جالب است بدانید این جایزه به تشویق جوانان مربوط به این حوزه راه اندازی و ارائه میشود و کسانی که میتوانند این جایزه را دریافت کنند فارغ التحصیلان در حوزه های زیر میباشند:

مهندسی طراحی
طراحی محصول
مهندسی صنعتی
مهندسی آزاد
جالب است که بدانید 2 جایزه 37000 دلاری به برنده بین المللی آن تعلق می گیرد.

خرید و قیمت محصولات دایسون DYSON بریتانیا
قیمت محصولات دایسون نسبت به کیفیت و هوشمندی که دارد بسیار مقرون به صرفه و مناسب است و شما عزیزان می توانید همواره بهترین قیمت ها را از ثابتی شاپ استعلام و نمایید

و پس از آن با مقایسه خرید خود را نهایی کنید.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره پیش از خرید نیز میتوانید از طریق پشتیبانی سایت و یا اطلاعات تماس درج شده در قسمت تماس با ما با کارشناسان ما در ارتباط باشید.