512

بوش سرویس

شرکت مهستان اولین مرکز ارائه و فروش برند های معتبر لوازم خانگی در سرتاسر کشور تنها اقدام به واردات لوازم خانگی با تکنولوژی روز اروپا نموده و این کالاها را با قیمت بدون رقابت عرضه می نماید. محصولات این شرکت شامل انواع لوازم خانگی کوچک و بزرگ است که از برند های معتبر اروپایی همچون بوش و زیمنس تامین می گردد.

شرکت مهستان مفتخر است با ارائه خدمات پس از فروش قوی و متمرکز در سرتاسر ایران، خدمات قبل و پس از فروش را به مشتریان محترم عرضه نماید.

از ویژگی ها و مزیت های رقابتی شرکت مهستان می توان به کادر مجرب، جوان و پر انگیزه و برخورداری از سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری پیشرفته، متمرکز و یکپارچه اشاره نمود به نحوی که در مدت کوتاهی از تاریخ تاسیس توانسته طیف وسیعی از مشتریان و شرکای تجاری را با خود همراه و سهم مناسبی از بازار کسب نماید.

شرکت مهستان تنها شرکتی است که برای ایجاد احساس خریدی موفق از یک مرکز معتبر، فروشگاههای عرضه مستقیم خود را "گالری" نامیده و به همین ترتیب تنها شرکتی است که برای نصب و ارائه خدمات گارانتی، هیچ هزینه ای را از مشتری دریافت نمی کند.

شرکت های زیرمجموعه و شرکای تجاری مهستان بر اساس نوع فعالیت و تخصص به شرح زیر می باشند:

  • شرکت توسعه اقتصاد مهستان           عرضه کالا در سطح کشور
  • شرکت ارتباط مشتریان مهستان         ارائه خدمات پس از فروش 
  • شرکت رسانه خلاق                       بازاریابی و تبلیغات
  • شرکت هستی تجارت                    حمل و نقل و توزیع کالا

 

Robert Bosch1886

"شرکت بوش" در سال 1886 توسط رابرت بوش در شهر اشتوتگارت (آلمان) پایه گذاری شد.هدف از تاسیس این شرکت ایجاد پایگاهی برای رسیدگی به علوم مرتبط با مکانیک و مهندسی الکترونیک بود.با گذشت بیش از یک صد سال از تاریخ تاسیس، بوش همچنان با سربلندی و افتخار در زمره شرکت های پیشرو در ساخت لوازم خانگی می باشد.

نام بوش همواره تضمینی بر کیفیت و اطمینان خاطر بر کارکرد عالی محصولات می باشد.

شعار رابرت بوش

من ترجیح می دهم سرمایه ام را از دست بدهم تا اعتماد شما را.