512

راهنمای خرید ماشین لباسشویی بوش

این دستگاه در هفته حدود یکی دو بار و یا بیشتر استفاده می شود . بهتر است قبل از خرید به پارامترهای اصلی این دستگاه توجه کنید . بسته به تعداد اعضای خانواده و بررسی میزان لباسهای قابل شستشو در هر بار ، ظرفیت لباسشویی را انتخاب نمایید . ماشین لباس شویی بوش  تمام اتوماتیک معمولا با حداکثر ظرفیت 7 و 8و9 کیلوگرم ساخته می شوند .

مسلما میزان هزینه ای که شما برای خرید این دستگاه در نظر می گیرید یکی از عوامل تعیین کننده است اما در عین حال شاید با کم و زیاد کردن مبلغ خرید گزینه بهتری را بدست آورید . برنامه های متنوع تر در ماشین لباس شویی بوش به شما اجازه می دهد تا بهترین برنامه را مطابق با البسه مناسب انتخاب نموده و نتیجه بهتری را بدست آورید . در بعضی از دستگاههای جدید علاوه بر برنامه های از پیش تعیین شده به کاربر این امکان را می دهد که بسته به سلیقه خود برنامه ای را برای شستشو تنظیم نماید .

در صورتی که شما توانایی و حوصله چنین کاری را دارید خرید این گونه دستگاهها خالی از لطف نیست . در صورتی که محل قرار گیری ماشین لباسشویی بوش به شیر آب گرم نزدیک باشد پیشنهاد می کنیم که دستگاههای دارای دو ورودی آب یا در اصطلاح دو شیر را خریداری نمایید . با این کار در صورتی که شستشوی لباسها در دمای بالاتر انجام شود مقداری از آب گرم از طریق شیر آب گرم تامین می شود و انرژی کمتری مصرف شده چرا که در غیر این صورت المنت دستگاه می بایستی دمای مطلوب آب را تامین کند . سرعت خشک کن که با واحد دور در دقیقه مشخص می شود از پارامترهای دیگر یک ماشین لباس شویی بوش می باشد .

اگر شما پس از شستشو در خشک کردن لباسها محدودیت دارید و یا ترجیح می دهید که لباسها را پس از شستشو به صورت خشک و یا نیمه خشک از لباسشویی خارج نمایید بهتر است ماشین لباس شویی بوش با دور خشک کن بالاتر را خریداری کنید . دور خشک کن ماشینهای لباسشویی    600 - 800 - 1000 - 1200 - 1400 و 1600 است .

البته این مقادیر حداکثر سرعت می باشد و مثلا دستگاهی که دارای دور خشک کن 1400 است قادر است با سرعت های 600 - 800 - 1000 و یا 1200 در هنگام خشک کردن لباسها عمل کند . اما اینکه چه ماشین لباسشویی از همه بهتر است ؟ این سوالی است که در مورد هیچ وسیله برقی نمی توان به طور قطعی به آن پاسخ داد .

چرا که وسایل برقی ممکن است حتی در اولین روز استفاده خراب شود ! اما چیزی که در این باره قابل توجه است مدت زمان ضمانت و نوع خدمات پس از فروش است که برای دستگاه از طرف شرکت سازنده و یا وارد کننده در نظر گرفته شده .مدت زمان ضمانت بیشتر دلیلی بر بهتر بودن دستگاه نیست بلکه تضمینی بر اطمینان خرید می باشد . عمدتا ماشین لباس شویی بوش دارای عرض 60 و ارتفاع 85 سانتی متر می باشد .پس قبل از خرید فضای مناسب نصب دستگاه را معین نمایید . در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتر داشتید همکاران ما در بخش فروش آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند .

 

دانستن صدای موتوردستگاه..مصرف آب دستگاه..نوع دیگ دستگاه..داشتن شستشوی دستی..شستشوی لباس هی میکس ودرهم..و.....میتواند به خریدشماکمک کند.

 

الوبوش تیم